• office@jhspol.cz
  • +420 604 299 155

Aktuality
Přestěhovali jsme sídlo kanceláře z Vizovic do Zlína

Datum: 02 Bře 2022

Přestěhovali jsme sídlo kanceláře z Vizovic do Zlína, aktuální adresa je: Nábřeží 596, Zlín-Prštné, 760 01.


Číst celý článek →

Omezení provozu v provozovnách insolvenčního správce

Datum: 21 Říj 2020

Insolvenční správce tímto sděluje, že v souvislosti s vládními opatřeními týkajícími se epidemie koronaviru bude omezen provoz ve všech provozovnách insolvenčního správce. V případě nutné návštěvy provozovny prosím nejdříve kontaktujte insolvenčního správce telefonicky, při samotné návštěvě pak prosím dodržujte adekvátní hygienická opatření.


Číst celý článek →

Mimořádné sdělení insolvenčního správce k epidemii COVID-19

Datum: 23 Bře 2020

V souvislosti s aktuálními opatřeními, jež přijala vláda České republiky ve vztahu k šíření nákazy virem COVID-19, připravil insolvenční správce mimořádné informativní sdělení pro insolvenční dlužníky v oddlužení, jejichž příjmové situace se tato opatření negativně dotýkají.


Číst celý článek →

Omezení provozu v provozovnách insolvenčního správce

Datum: 13 Bře 2020

Insolvenční správce tímto sděluje, že v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu bude omezen provoz ve všech provozovnách insolvenčního správce. V případě potřeby prosím kontaktujte insolvenčního správce prostřednictvím komunikace na dálku, tedy telefonicky či e-mailem. Kontaktní informace jsou uvedeny na webových stránkách insolvenčního správce v záložce kontakty.


Číst celý článek →

Omezený provoz provozovny ve Vsetíně

Datum: 29 Kvě 2019

Insolvenční správce informuje, že dne 29. 5. 2019 bude z organizačních důvodů omezený provoz provozovny IS ve Vsetíně. Děkujeme za pochopení, Jakub Háj a spol.


Číst celý článek →